اطلاعيه ثبت نام در كارگاه آموزشي "آسيب شناسي نهاد خانواده در سطح ملي و بين الملل" ويژه اعضاي محترم هيأت علمي

قابل توجه اعضاي محترم هيأت علمي

احتراما باستحضار می­­رساند نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه (دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه) با مشارکت معاونت طرح و برنامه در نظر دارد كارگاه آموزشي "آسيب­شناسی نهاد خانواده در سطح ملی و بين­‌الملل" را با دو موضوع چالش­هاي وضعيت ازدواج و طلاق در كشور از نگاه آمار و اطلاعات و بررسي وضعيت تشكيل و تحكيم نهاد خانواده در جوامع غربي و توسعه­ يافته به مدت 8 ساعت به صورت حضوري برگزار نمايد. کارگاه حاضر به عنوان مقدمه‌­ای جهت برگزاری کرسی­‌های آزاداندیشی ویژه اساتید در این زمینه خواهد بود.

اعضاي محترم هيأت علمي دانشگاه جهت ثبت‌نام مي‌توانند با مراجعه به پورتال اساتيد- منوي اداري و مالي- زير منوي اداري- قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها از تاريخ 93/10/24 لغايت پايان وقت اداري 93/10/30 براي شركت در كارگاه مذكور اقدام نمايند.

تاريخ و محل برگزاري كارگاه

گروه

نام كارگاه

تاريخ برگزاري كارگاه

ساعت برگزاري كارگاه

محل برگزاري كارگاه

مدرس

اول

آسیب­‌شناسی نهاد خانواده در سطح ملی و بین­‌المل

چهارشنبه 93/11/01

13 الی 17

دانشکده مهندسی

آمفی تاتر

آقاي دكتر حسنی (عضو محترم هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد)

چهارشنبه 93/11/08

13 الی 17

دانشکده مهندسی

آمفی تاتر

آقای دکتر پسندیده و آقای لسانی (عضو محترم هیأت علمی دانشکده علوم حدیث و معاون پژوهشی پژوهشکده اخلاق و روان­شناسی اسلامی)

دوم

آسیب‌­شناسی نهاد خانواده در سطح ملی و بین­‌الملل

پنج­شنبه 93/11/02

8 الی 12

دانشکده مهندسی

آمفی تاتر

آقاي دكتر حسنی (عضو محترم هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد)

پنج­شنبه 93/11/09

8 الی 12

دانشکده مهندسی

آمفی تاتر

آقای دکتر پسندیده و آقای لسانی (عضو محترم هیأت علمی دانشکده علوم حدیث و معاون پژوهشی پژوهشکده اخلاق و روان­شناسی اسلامی)

نکات:

1-   کارگاه مذکور با دو موضوع "چالش­هاي وضعيت ازدواج و طلاق در كشور از نگاه آمار و اطلاعات" و "بررسي وضعيت تشكيل و تحكيم نهاد خانواده در جوامع غربي و توسعه­يافته" برگزار می­گردد که تدریس موضوع اول به عهده جنای آقای دکتر حسنی و تدریس موضوع دوم به عهده جناب آقای دکتر پسندیده و جناب آقای لسانی می­باشد.

2-   چنانچه اساتید محترم پس از ثبت‌نام، از حضور در کارگاه منصرف شوند، مي‌توانند حداكثر تا 1 روز قبل از شروع آن، انصراف خود را از طريق تماس با شماره‌ تلفن 38802322 (سرکار خانم اطهری) به واحد آموزش و بهسازي منابع انساني دانشگاه اطلاع دهند.

3-   اساتيد محترم مي‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن­های 38806424 (جناب آقای شریف) و 38802322 (سرکار خانم اطهری) تماس حاصل فرمایند.

4-   در راستاي افزايش كيفيت و بهبود نقايص احتمالي موجود در برگزاري دوره‌هاي آموزشي، از اعضاي محترم هيأت علمي تقاضا مي‌گردد، با مراجعه به پورتال اساتيد، منوي اداري و مالي، زير منوي اداري و قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها، لينك نظرسنجي، فرم نظرسنجي كارگاه آموزشي را از تاريخ 093/11/9 لغايت 93/11/16 تكميل نمايند (صدور گواهينامه آموزشي منوط به تكميل فرم مذكور در پورتال اساتيد مي‌باشد).

 

                                                                                                        معاونت طرح و برنامه

اطلاعیه ها