اطلاعيه ثبت‎نام در کارگاه های آموزشی "نهمين دوره طرح ضيافت انديشه استادان (معرفت افزايي) ويژه اعضای هيأت علمی"

قابل توجه اعضاي محترم هيأت علمي

به اطلاع مي‌رساند دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه فردوسی مشهد با مشاركت مركز هم‌انديشي استادان و نخبگان در دانشگاه‌ها، معاونت آموزشي و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه فردوسي مشهد، در نظر دارد نهمین دوره آموزشی طرح "ضيافت انديشه (معرفت‌افزايي)" ويژه اعضاي محترم هيأت علمي دانشگاه فردوسی مشهد را برگزار نماید. این دوره‌ها به صورت حضوري و در قالب كارگاهی برگزار می شود.

با توجه به اینکه نام‌نویسی تا تاریخ 25 مرداد ماه 96 ادامه دارد و به صورت پورتالی انجام می پذیرد، از اعضای محترم هیأت علمی خواهشمند است قبل از نام‌نویسی به سایت nahad.um.ac.ir مراجعه نموده و کارگاه/ کارگاه­های مورد نیاز خود را انتخاب و سپس در صورت سوالات بیشتر جهت نام‌نویسی نهایی با سرکار خانم اطهری (شماره تلفن مستقیم 38802322) تماس حاصل نمایند.

 نكات مهم:

1-  با عنايت به اينكه كيفيت آموزشي طرح بسيار حائز اهميت است قالب اجرايي به صورت كارگاهي مي باشد، لذا سقف شركت‌كنندگان هر كارگاه 25 نفر است.

2-  مدت زمان هر يك از كارگاه‌هاي اعلام‌شده 16 ساعت (8 جلسه) مي‌باشد.

3-  حضور كامل و منظم اعضای محترم هیات علمی شركت‌كننده در حداقل سه چهارم ساعات هر يك از كارگاه‌ها جهت صدور گواهي‌نامه شرکت در دوره الزامي است. تاخیر یا تعجیل بالاتر از 15 دقیقه به منزله غیبت مدنظر قرار می‌گیرد.

4-  با توجه به اينكه سقف كارگاه‌ها محدود است، تكميل ظرفيت (25 نفر) برمبناي اولويت زمان نام‌نویسی خواهد بود.

5-  براي هر كارگاه، 5 نفر به عنوان شركت‌كننده ذخيره در نظر گرفته شده است؛ قطعي شدن شركت آنان در كارگاه از طريق پيامك یا تماس تلفنی اعلام خواهد شد.

اعضای محترم هیأت علمی که از خارج دانشگاه فردوسی مشهد تمایل به شرکت در این دوره ها را دارند، با توجه به محدودیت ظرفیت بایستی ابتدا با سرکار خانم اطهری با شماره تلفن مستقیم 38802322 تماس حاصل نموده و پس از اطمینان از وجود ظرفیت خالی، اقدامات بعدی (ارسال نامه تقاضای شرکت در کارگاه/ کارگاه های مورد نظر را به همراه مشخصات و تلفن همراه از طرف ریاست یا معاونت آموزشی دانشگاه متبوع، به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی مشهد و یا فکس نامه به شماره 38836023) را انجام نمایند. هزینه نام‌نویسی در هر کارگاه 120.000 تومان می باشد.. از اساتید محترم خواهشمند است مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 425299190 بانك تجارت به نام عواید اختصاصی معاونت آموزشی دانشگاه فردوسي مشهد واریز و فیش واریزی را به همراه معرفی نامه فکس و یا در زمان برگزاری کارگاه به مسئول مربوطه تحویل نمایید).

6- در صورت معرفي منابع آموزشي توسط مدرسان كارگاه، منابع مزبور تهيه مي‌گردد و در اختيار شركت‌كنندگان قرار مي‌گيرد.

7- در راستاي افزايش كيفيت و رفع نقايص احتمالي موجود در برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي، از اعضاي محترم هيأت علمي تقاضا مي‌گردد با مراجعه به پورتال اساتيد، منوي اداري و مالي- زير منوي اداري- قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها، لينك نظرسنجي، فرم نظرسنجي كارگاه آموزشي را تا يك هفته پس از اتمام هر كارگاه، تكميل نمايند (صدور گواهي شرکت در دوره منوط به تكميل فرم مذكور در پورتال اساتید مي‌باشد).

8- اعضای محترم هیات علمی مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و آگاهی از جزئیات برنامه زمانبندی کارگاه‌ها و همچنین مشخصات مدرسین مدعو به سایت nahad.um.ac.ir مراجعه نمایند.

 

مشخصات كارگاه‌هاي نهمین دوره طرح "ضيافت ‌انديشه استادان"

نام دوره

مدرس

سطح

نوع گروه

دانشكده محل خدمت ثبت‌نام‌كنندگان

تاريخ برگزاري

ساعت برگزاري

مكان برگزاري

اصول تعلیم و تربیت اسلامی

آقای دکتر باقری

(استاد تمام فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه تهران)

دوره تربیت

(مهارت‌ها و سبک زندگی)

تمامی رشته‌ها

همه دانشکده‌ها

11، 12، 13 و 14 شهریور

8 تا 12 صبح

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی- اتاق شورای طبقه دوم

اندیشه سیاسی اسلام

آقای دکتر شعرباف (استادیار دانشکده مطالعات خاورمیانه دانشگاه تهران)

مباحث سیاست خارجی (با رویکرد خاورمیانه)

تمامی رشته‌ها

همه دانشکده‌ها

30 و 31 مرداد و

1 و 2 شهریور

8 تا 12 صبح

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی- اتاق شورای طبقه دوم

اخلاق حرفه‌ای

آقای دکتر رحیمی

(استاد تمام مهندسی مکانیک در دانشگاه تربیت مدرس تهران)

اخلاق مهندسی

ویژه اساتید دانشکده‌های مهندسی و کشاوزی

فقط دانشکده‌های مهندسی و کشاورزی

14 شهریور

8 تا 12 صبح و

15 تا 19 عصر

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی- اتاق شورای طبقه دوم

15 و 16 شهریور

8 تا 12 صبح