برگزاري جلسه مشورتي جهت گيري هاي اينده با هيات مديره مجمع صنفي اعضاي هيات علمي دانشگاه

 به منظور نظرخواهی و مشارکت دانشگاهیان در تعیین مسیر آینده دانشگاه، جلسه مشورتی جهت‌گیری‌های آینده دانشگاه با حضور دکتر کیوانفر، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و هیات مدیره مجمع صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر کیوانفر، ضمن تبیین جایگاه و ماموریت معاونت برنامه ریزی وتوسعه منابع، به دلایل و ضرورت چابک سازی و بازنگری در برنامه های سند راهبردی دانشگاه اشاره کردند. در ادامه نیز جهت‌گیری‌های آینده دانشگاه را که حاصل بررسی منابع و اسناد فرادستی و جلسات متعدد با متخصصان داخل و خارج دانشگاه است به شرح زیر معرفی کردند.

1- مسئوليت پذيري اجتماعي دانشگاه (University Social Responsibility)
2- بين المللي سازي دانشگاه (University Internationalization)
3- ارتقا رتبه دانشگاه در نظام‌هاي رتبه‌بندي جهاني (Promoting University Ranking)

اعضای هیات مدیره مجمع صنفی اعضای هیات علمی با استقبال از طرح موضوع در هیات مدیره، نظرات خود را نسبت به جهت‌گیری‌های احصا شده بیان نمودند و با توجه به اهمیت موضوع، پیشنهاد برگزاری و طرح آن را در جلسه ای با حضور اعضای مجمع صنفی اعضای هیات علمی ارائه نمودند.

در پایان نیز دکتر کیوانفر ضمن استقبال از پیشنهاد ارائه شده، تاکید نمودندکه با توجه به نقش دانشگاه در حوزه انديشه و تاثيرگذاري اجتماعي و لزوم مشارکت تمامي اركان دانشگاه برای تعیین مسیر حرکت آینده دانشگاه، به برنامه‌های این معاونت نسبت برگزاری جلسات با سایر تشکل‌ها اشاره کردند و فرمودند که جلسه مزبور به زودی برگزار خواهد شد.

در همین راستا معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه از تمامی اعضای هیات علمی، مدیران و کارشناسان محترم دانشگاه دعوت به عمل می‌آورد تا نظرات خود را نسبت به جهتگیری‌‌های احصا شده به این معاونت ارسال نمایند. این نظرات می‌تواند به هریک از روش‌های زیر انجام پذیرد:

• اتوماسیون اداری
• ایمیل معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
• سامانه تصمیم یار (پورتال پویا- معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع- تحول سازمانی- تصمیم یار- مشارکت در تصمیم‌های‌سازمانی)

 2ABA92E1-674C-4DEF-8117-E80D18F2EBE5