قابل توجه اعضای محترم هیأت علمی

به اطلاع مي‌رساند، كارگاه آموزشي " اسناد تجاری کاربردی (چک، سفته و ضمانت نامه های بانکی و مسئولیت های ناشی از آن ها)" وي‍ژه اعضای محترم هیأت علمی به مدت 4 ساعت به صورت حضوري برگزار مي‌گردد. اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه جهت ثبت‌نام مي‌توانند با مراجعه به پورتال اساتید- منوي برنامه‌ریزی و توسعه منابع- زير منوي تشکیلات و منابع انسانی- قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها از تاريخ 98/06/20 لغايت پايان وقت اداري 98/06/25براي شركت در کارگاه مذكور اقدام نمايند.

تاريخ و محل برگزاري کارگاه

تاريخ برگزاري کارگاه

ساعت برگزاري

محل برگزاري کارگاه

مدرس

چهارشنبه

98/06/27

15 الي 19

سازمان مرکزی-

طبقه سوم . سالن شورا

جناب آقای دکتر رضا معبودی

(عضو هیات علمی گروه حقوق)

 

يادآوري:

  در راستاي افزايش كيفيت و بهبود نقايص احتمالي موجود در برگزاري دوره‌هاي آموزشي، از اساتید ارجمند تقاضا مي‌گردد، با مراجعه به پورتال اساتید منوي برنامه‌ریزی و توسعه منابع زير منوي تشکیلات و منابع انسانی- قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها  لينك نظرسنجي، فرم نظرسنجي کارگاه آموزشي را از تاريخ 98/06/27 لغايت 98/07/04  تكميل نمايند (صدور گواهينامه آموزشي منوط به تكميل فرم مذكور در پورتال اساتید مي‌باشد).                                       

 

 

قابل توجه اعضای محترم هیأت علمی

به اطلاع مي‌رساند، كارگاه آموزشي " اسناد تجاری کاربردی چک، سفته و ضمانت نامه های بانکی و مسئولیت های ناشی از آن ها" وي‍ژه اعضای محترم هیأت علمی به مدت 4 ساعت به صورت حضوري برگزار مي‌گردد. اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه جهت ثبت‌نام مي‌توانند با مراجعه به پورتال اساتید- منوي برنامه‌ریزی و توسعه منابع- زير منوي تشکیلات و منابع انسانی- قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها از تاريخ 16/06/98  لغايت پايان وقت اداري 25/06/98  براي شركت در کارگاه مذكور اقدام نمايند.

تاريخ و محل برگزاري کارگاه

تاريخ برگزاري کارگاه

ساعت برگزاري

محل برگزاري کارگاه

مدرس

چهارشنبه

27/06/98

15 الي 19

سازمان مرکزی-

طبقه سوم . سالن شورا

جناب آقای دکتر رضا معبودی

(عضو هیات علمی گروه حقوق)

 

يادآوري:

1-  در راستاي افزايش كيفيت و بهبود نقايص احتمالي موجود در برگزاري دوره‌هاي آموزشي، از اساتید ارجمند تقاضا مي‌گردد، با مراجعه به پورتال اساتید، منوي اداری و مالی و زيرمنوي اداری و قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها، لينك نظرسنجي، فرم نظرسنجي کارگاه آموزشي را از تاريخ 27/06/98 لغايت 04/07/98  تكميل نمايند (صدور گواهينامه آموزشي منوط به تكميل فرم مذكور در پورتال اساتید مي‌باشد).                                       

800x600 Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4